idealne Flachauwinkl i Planai

Miniony tydzień miałem okazję spędzić wraz z moim przyjacielem z temu Burn Wojtkiem Pająkiem w Austryjackich miejscowościach Flachauwinkl i Planai. We Flachauwinkl pomijając krótką sesję w pajpie to głównie...

Miniony tydzień miałem okazję spędzić wraz z moim przyjacielem z temu Burn Wojtkiem Pająkiem w Austryjackich miejscowościach Flachauwinkl i Planai. We Flachauwinkl pomijając krótką sesję w pajpie to głównie eksplorowaliśmy tereny poza trasą, to w lesie to jakieś dropy, nawisy, skały, pillowy itd. gdzie było sporo świeżego leciutkiego puszku.

W Planai natomiast przed dwa dni skakaliśmy sobie w tamtejszym snowpaku, o który bardzo dobrze dba ekipa q-parks. Snowpark jest przygotowany pod wszystkie stopnie zaawansowania więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Dodatkowym dużym atutem obu tych miejscowości jest ich bliskie położenie, średnio z Cieszyna mam tam 650km drogi.

Wszystkie nasze poczynania dokumentowali Marek Ogień i Kamil Sliwka. Sprawdźcie poniżej kilka fot mojego autorstwa a kilka zrobionych Ognia (na jego blogu jest ich sporo więcej i są piękne). Już niebawem za to światło dzienne ujrzy mój pierwszy webisode nad, którym z Kamilem aktualnie pracujemy. Mam nadzieje, że się spodoba i będę mógł więcej takich rzeczy robić.

Kończąc o tym wyjeździe powiem tylko, że był to mój kolejny najlepszy wyjazd snowboardowy z najlepszą jak dla mnie ekipą. Będąc z tymi chłopakami w górach mam wrażenie, że wytwarza się między nami jakaś taka magiczna moc (chyba można ją zobaczyć w zdjęciach Marka?), dzięki której mimo sporego wysiłku nie czuję żadnego zmęczenia a samo zadowolenie i pozytywne emocje. Dzięki wam Synki i mam nadzieję, że następny wspólny

Źródło: http://brelok.ownlog.com

12.032013